Dokončovacie práce

DOKONČOVACIE PRÁCE

Tlačoviny dokončujeme lakovaním (možnosť parciálneho lakovania z tlačovej dosky), laminovaním, zlátením (vzhľad razby podľa farby fólie), bronzovaním (nanášanie bronzového prášku na lepivú vrstvu farby), razbou (prípadne vystúpená razba, s farbou či bez), ryhovaním, perforáciou (pre ľahké a presné oddelovanie), oblením rohov, vysekávaním (špeciálne tvary výrobkov), skladaním (strojové, ručné, pozdĺžne aj priečne lomy), rezaním, ale aj balením (ochrana hotových výrobkov, setov, balenie pre mailing). Zabezpečíme aj rozosielanie zásielok – mailing.

 

letak tlac
vstupenka tlac ochranne prvky

OCHRANNÉ PRVKY​

Naše technologické vybavenie nám umožňuje výrobu bezpečnostných tlačovín, ktorých prípadné falšovanie bude nemožné. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Bezpečnostné tlačoviny

Certifikáty, certifikátové bianká, stravné lístky, vstupenky, kontrolky vstupu a výstupu, vstupky do bezpečnostných zón.

MAILING

Ak potrebujete Vaše tlačoviny aj rozposlať, ste na správnom mieste. Mailing pre Vás dokážeme zrealizovať vo veľmi krátkom čase. Vďaka tomu, že všetko čo pre mailing potrebujete, máme u nás. Od grafiky, až po podanie na poštu. Pripravte si nápady a databázu, o pár dní sú v schránkach Vašich zákazníkov.

balenie a mailing
outsourcing dodavatelia

OUTSORCING

Ak potrebujete niečo, čo nedokážeme vyrobiť priamo u nás, môžeme Vám výrobu zabezpečiť u našich dodávateľov alebo Vám poradíme, za kým ísť ak si chcete výrobu zariadiť sami.

Zabezpečujeme: V4, V8, UV lak, veľkoformátová tlač, billboardy, potlač textilu, sieťotlač, termosublimačná tlač, flexotlač, výroba CD, fotografovanie

Grafické štúdio | tlačiareň | kniháreň

Tlačíme od roku 1990.

© 2023 Gerthofer • All rights reserved